فرآورده های شركت شهد ايران با برترين كيفيت , مطابق استاندار هاي جهانی فراهم می شود
و به بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد
تاریخچه

تاریخچه

شركت شهد ايران با هدف توليد آبميوه در پاييز 1361 شمسي درشهر مشهد واقع در شمال شرق ايران و مركز استان خراسان رضوي تاسيس گرديده است و بهره برداري از خطوط توليدي آن از سال 1365 آغاز شده است. مشهد بزرگترين شهر زيارتي و سياحتي در ايران است كه به دليل شرايط اقليمي مناسب , وسعت زياد زمين هــاي حاصلخيز و آفتاب فراوان , قطب مناسبي براي كشاورزي در ايران مي باشد .

ادامه...

فصل برداشت میوه

فصل برداشت میوه

واحد تولیدی شماره دو شرکت شهد ایران: با هدف انجام فعالیت های کشاورزی و گسترش فعالیت های صنعتی در سال 1370 در کیلومتر 35 جاده مشهد قوچان تاسیس گردید . وسعت این واحد 142 هکتار است که 127 هکتار آن مساحت بخش کشاورزی و 15 هکتار آن مساحت بخش صنعتی است .

ادامه...

افتخارات

افتخارات

شرکت شهد ایران دارای 79 محصول استاندارد است و نخستین شرکت در صنایع غذایی ایران است که در سال 1374 به استاندارد بین الملل ISO دست یافته است و در سال 1382 آن را به ویرایش 2000 ارتقاء داده است . همچنین در سال 1382 با هدف ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت محصولات خویش موفق به دریافت گواهینامه HACCP شده است .

ادامه...

معرفی

معرفی

شرکت شهد ایران محصولات خود را با نام های تجاری گلدیس، هانی، و بنیس به بازار عرضه می کند. این شرکت فرآورده هـاي خود را در طول سال هاي فعاليت خويش با تنوع چشمگير عرضه كرده است در حال حاضر شرکت شهد ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان فرآورده های میوه ای در ایران می باشد.

ادامه...